Infolinia: 22 880 90 80

Obsługa Pacjenta

LUX MED Diagnostyka oferuje swoim Partnerom oraz Pacjentom wysoką jakość oraz innowacyjność rozwiązań, w tym:

  • elektroniczną dokumentację – szybkość, pewność i niski koszt dostępu do opisów badań diagnostycznych
  • Portal Klienta – dostęp dla lekarzy, jednostek kierujących do dokumentacji medycznej pacjentów za pośrednictwem strony internetowej
  • Portal Pacjenta – oszczędność czasu - odbiór opisów badań wykonanych w centrach diagnostycznych za pośrednictwem strony internetowej
  • podwykonawstwo w zakresie skriningu raka piersi
  • dzierżawę medyczną
  • zarządzanie pracownią Klienta


Jednym z naszych największych sukcesów jest zdobycie zaufania środowiska medycznego oraz licznego grona Pacjentów. Współpracujemy z kluczowymi publicznymi i niepublicznymi zakładami opieki zdrowotnej oraz partnerami prywatnymi, dla których ważne są jakość i innowacyjność LUX MED Diagnostyka.

Certyfikat Zgodności Systemu Zarządzania Jakością z normą ISO 9001:2008 jest świadectwem profesjonalnego poziomu i spójności prowadzonej działalności. Certyfikat uznawany jest na całym świecie, jako symbol doskonałości i obejmuje świadczenia usług w zakresie diagnostyki medycznej „usługi medyczne z zakresu diagnostyki obrazowej RTG/USG – badania mammograficzne przesiewowe i kliniczne oraz świadczenia usług w zakresie wykonywania opisów badań diagnostycznych RTG".

LUX MED Diagnostyka działa w ramach Grupy LUX MED. Dzięki temu w codziennej działalności może korzystać m.in. z zaplecza informatycznego wykorzystującego nowoczesne rozwiązania technologiczne dostępne na polskim rynku usług medycznych.