Umów wizytę: 22 880 90 80

Kim jesteśmy

LUX MED Diagnostyka to jeden z największych usługodawców diagnostyki obrazowej w Polsce. Świadczymy wysokiej jakości usługi medyczne w zakresie diagnostyki obrazowej dla pacjentów, lekarzy oraz partnerów prywatnych i publicznych. Wykonujemy badania z zakresu rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, mammografii, USG i RTG. Zarządzamy jedną z największych sieci placówek diagnostycznych w Polsce, oferując pacjentom wysoki poziom usług, a partnerom biznesowym efektywne kosztowo rozwiązania outsourcingu medycznego.

Nasze centra diagnostyczne działają na terenie publicznych szpitali oraz jako samodzielne ośrodki w całej Polsce. Własne i współzarządzane placówki znajdują się w Warszawie, Bielsku Podlaskim, Częstochowie, Gdańsku, Inowrocławiu, Kłobucku, Koninie, Krakowie, Lublinie, Lublińcu, Łomży, Łodzi, Mielcu, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Toruniu oraz Wrocławiu.

Oferujemy pełen zakres możliwych do wykonania badań diagnostyki obrazowej. Współpracujemy z wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną, a obsługą pacjenta zajmuje się personel stale podnoszący kwalifikacje w zakresie profesjonalnej obsługi bezpośredniej w medycynie. Nasze pracownie wyposażone są w wysokiej klasy aparaturę medyczną.

Specjalizujemy się w badaniach mammograficznych wykonywanych w mobilnych pracowniach diagnostycznych – mammobusach. Największą liczbę badań wykonujemy w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, który jest częścią Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych. Przy realizacji badań przesiewowych współpracujemy z Wojewódzkimi Ośrodkami Koordynującymi oraz Centralnym Ośrodkiem Koordynującym. W mobilnych pracowniach mammograficznych wykonujemy również badania piersi dla kobiet po 35 roku życia, posiadających zaświadczenie o braku przeciwwskazań do badania od swojego lekarza. Oferujemy także badania pracownicze w ramach współpracy z partnerami prywatnymi, zakładami pracy oraz spółkami skarbu państwa. Umożliwiamy również wynajem mammobusu na dowolny okres potrzebny do przeprowadzenia badań pacjentek z innych ośrodków medycznych w Polsce.

Pacjentów hospitalizowanych badamy w naszych pracowniach rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Badania planowe w większości naszych placówek wykonujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–22.00 oraz w weekendy w godz. 8.00–20.00.

Naszymi klientami są: Narodowy Fundusz Zdrowia, publiczne i niepubliczne podmioty medyczne, a także firmy CRO, dla których wykonujemy badania w ramach programów klinicznych. Każdy z partnerów LUX MED Diagnostyka traktowany jest indywidualnie, a nasza oferta powstaje zawsze wspólnie z klientem.

Na bieżąco monitorujemy zadowolenie i satysfakcję naszych klientów, a na podstawie uzyskanych informacji doskonalimy jakość świadczonych usług.