Infolinia: 22 880 90 80

Pakiet onkologiczny

Zapraszamy do nawiązania współpracy z LUX MED Diagnostyka w ramach obsługi pakietu onkologicznego.

Zmiany w Ustawie o Świadczeniach Opieki Zdrowotnej i wejście w życie Pakietu onkologicznego otwierają nowe możliwości w zakresie wczesnej diagnostyki onkologicznej, ale też rodzą wiele pytań związanych z obsługą Państwa Pacjentów i wyborem właściwego partnera, który nie tylko wykona badania, ale również zagwarantuje ich łatwą dostępność i bezpieczeństwo.

LUX MED Diagnostyka, będąca częścią Grupy LUX MED, od wielu lat specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie diagnostyki obrazowej, tworząc jedną z największych baz diagnostyki ciężkiej w Polsce. Prowadzimy pełny zakres usług wysokospecjalistycznej diagnostyki obejmującej takie badania i usługi jak: rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa, mammografia, RTG i USG. Specjalizujemy się w radiologii onkologicznej, wykonując badania w ramach programów klinicznych. Zapewniamy Pacjentom dostęp do doświadczonej kadry lekarzy radiologów, nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i profesjonalnego systemu obsługi badań.

Świadczymy usługi diagnostyki obrazowej w oparciu o wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną, zgodnie z wysokimi standardami obsługi klienta. Wyniki badań dostępne są najczęściej w dniu wykonania badania, nie później niż w ciągu 48 h. Podpis elektroniczny daje możliwość zapoznania się z wynikami  za pośrednictwem systemów informatycznych (Portal Pacjenta i Portal Klienta), co eliminuje konieczność ich osobistego odbioru z recepcji placówki.

Proponujemy Państwu i Państwa Pacjentom profesjonalną obsługę pakietu onkologicznego w ramach projektu „zielonej ścieżki onkologicznej”.

W celu zawarcia umowy i uzyskania szczegółów na temat współpracy prosimy o kontakt z lokalnym koordynatorem LUX MED Diagnostyka:

Region Koordynator Telefon E-mail
Warszawa Ewelina Wójtowicz  693 053 833 ewelina.wojtowicz@luxmed-diagnostyka.pl
Wrocław Inga Wielkopolan 600 973 293 inga.wielkopolan@luxmed-diagnostyka.pl
Częstochowa Ewelina Dura 32 325 26 11 wew. 371  ewelina.dura@luxmed-diagnostyka.pl
Gdańsk Anna Siudak 601 485 133 anna.siudak@luxmed-diagnostyka.pl
Lublin Anetta Janik 885 881 851 anetta.janik@luxmed-diagnostyka.pl
Mielec Anetta Janik 885 881 851 anetta.janik@luxmed-diagnostyka.pl
Poznań Grażyna Jakubiak 663 754 980 grazyna.jakubiak@luxmed-diagnostyka.pl
Łódź Marzena Sidoruk 885 615 039 marzena.sidoruk@luxmed-diagnostyka.pl
Bielsk Podlaski / Łomża  Ewa Urbanowicz 693 886 340 ewa.urbanowicz@luxmed-diagnostyka.pl
Toruń Biuro 56 623 44 04 info@tomograf.torun.pl